Rozkłady i interpretacje

Zawsze kiedy masz problem, którego nie umiesz rozwiązać, pytanie, na które nie potrafisz znaleźć odpowiedzi lub decyzję, której nie umiesz podjąć, możesz zapytać o radę runy. Nie odpowiedzą Ci wprost, co robić, jak postąpić ale skomentują sytuację dając Ci nową perspektywę.

Jeśli masz problem do rozwiązania i potrzebujesz pomocy, zamknij oczy i skup na nim myśli, trzymając w dłoniach runy. Dzięki temu spłynie do nich wibracja. Runy, które będą mogły dostarczyć wskazań zostaną pobudzone a Ty nieświadomie będziesz mogła/mógł je wylosować. Im bardziej będą skoncentrowane Twoje myśli, tym jaśniejszą dostaniesz odpowiedź. Na wszystko przychodzi ‘odpowiedni czas’, dlatego też podczas odczytywania run należy pamiętać, że burze, gradobicie lub nawałnice nie są sprzyjającymi warunkami pogodowymi, gdyż często mają nieodpowiedni wpływ na nasze samopoczucie czy stan ducha. Jeżeli czujesz się wewnętrznie spięta/y, roztrzęsiona/y, odradzam odczytywania run ponieważ obiektywizm jest wtedy ograniczony. Dlatego lepiej odczekać jakiś czas aż emocje w nas wyciszą się. Sesje z runami organizuj zawsze w spokoju i opanowaniu, żeby nikt nie przeszkadzał. Można posłuchać relaksującej muzyki, zapalić ulubione kadzidełko. Usiądź wygodnie i zwróć uwagę na to by nic (i nikt) nie było w stanie Cię rozkojarzyć. Podążaj za swoją intuicją, to co się sprawdza w Twoim życiu jest dla Ciebie dobre.

Nie szczędź również podziękowań runom i swojemu Wyższemu Ja, rób to po każdej informacji, jaką otrzymasz, dziękuj za zrozumienie, pomoc i radę, którą właśnie otrzymałaś/łeś.

Przed rozpoczęciem sesji znajdź rozkład, który Ci najbardziej odpowiada i sformułuj do niego pytanie. Stawiaj pytanie tak, jak Ci wygodnie, ale uważaj aby nie dawało ono odpowiedzi tylko na ‘tak’ lub na ‘nie’. Formułuj je w taki sposób, aby runy mogły pokazać alternatywę. ‘Co się stanie jeżeli postąpię tak?’ albo ‘Co się stanie jeśli tak nie zrobię’ albo ‘Chcę żeby runy wypowiedziały się w sprawie…’ Pamiętaj, że jedno konkretne pytanie można zadać jeden raz w odstępie miesiąca. Aby wprawnie interpretować runy trzeba ćwiczyć intuicję, gdyż umożliwia ona kontakt z naszym Wyższym Ja, cząstką jaźni, dla której nie ma żadnych tajemnic. Zna ona cel Twojego życia, wie jak można go zrealizować, zna również cel życia wszystkich osób, które pojawiają się na Twojej drodze.

Możliwość komentowania została wyłączona.